DENTYSTA PIŁA

DENTYSTA PIŁA


„Bardzo profesjonalna obsługa, wizyta na czas, wszystko zostało rzeczowo wytłumaczone. Miałam dużą plombę w jedynce …, której wymiany odmówił inny stomatolog.Dziękuję bardzo i mam nadzieję , że będzie się trzymać.

Ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Organizm ludzki jest bardzo złożonym układem. Z tego względu powyższa oferta ma charakter informacyjny, a szczegółowe koszty leczenia Pacjent otrzymuje po wykonaniu pełnej diagnostyki.

Centrum Stomatologicznego Medica Dent Piła to nowoczesna placówka świadcząca usługi między innymi w zakresie implantologii czy stomatologii estetycznej Godziny otwarcia : Pon. - Czw.: 09.00 do 20.00, Piątek 08.00 do 18.00

Dentysta Piła nasz personel. Zespół MG Stomatologia Magdalena Gołębiewska tworzą doświadczeni specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Widok 2A/6L, Piła Wszystkie ceny dotyczą wizyt nagłych, nadprogramowych – przypadków gdzie Pacjent nie chce lub nie może czekać na standardową wizytę albo chce być przyjęty poza kolejnością umówionych Pacjentów lub w sobotę.

Od tego momentu wszystkie wizyty u naszych lekarzy odbywają się w Magii Uśmiechu – ul. Widok 2A/6L Piła. rok 2020 – do naszego zespołu lekarzy, dołącza lekarz specjalista chirurgii stomatologicznej, pani Joanna Chodkowska. Nad zdrowiem i pięknem Państwa uśmiechu czuwają lekarze dentyści:

Na dzień 19-01-2021 w Pile jest 13 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 48 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 223 dni.. W województwie wielkopolskim jest jeszcze 716 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Dentysta stomatolog w Pile – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok Zaloguj się lub załóż konto ...

Zapewniamy pełną gamę usług stomatologicznych przy użyciu światowej klasy sprzętu stomatologicznego. Długoletnie doświadczenie w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami nauki w dziedzinie leczenia stomatologicznego sprawiają, że Pacjent, który do nas trafia może zawsze liczyć na fachową poradę oraz zabiegi ze wszystkich dziedzin stomatologii.

Inni dentyści w okolicy. Gabinety Lekarskie Dent-Im M. B. Pawelczyk Królowej Jadwigi 15, Piła; Praktyka Stomatologiczna - Krystyna Szadziul Grabowa 18, Piła; Gabinet Stomatologiczny Anna Gworys Sikorskiego 18, Piła